KAYMAKAM EFLATUN CAN TORTOP’UN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

KAYMAKAM EFLATUN CAN TORTOP’UN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Büyük Kurtarıcı Mustafa Kemal Atatürk 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıktığında tek bir hedefi vardı, ”Ulusal Egemenliğe dayanan, kayıtsız-şartsız tam bağımsız bir Türk Devleti kurmak.” 30 Ağustos 1922’deki Büyük Zaferle ulusumuz, ülkemizi parçalamak isteyen devletlere karşı tüm olanaksızlıklara rağmen büyük bir zafer kazanmıştır.
Türk Milleti 30 Ağustos zaferi ile tüm dünyaya, insanca yaşamanın ancak bağımsız ve egemen bir devlet olmakla gerçekleşebileceğinin en güzel örneğini vermiş ve bu uğurda her türlü özveriye katlanmaya daima hazır olduğunu bir kez daha göstermiştir.
Günümüzde içte ve dışta ülkemizi bölmek ve parçalamak isteyen vatan hainleri bulunmaktadır. Vatan hainleri bilmelidir ki Türkiye Cumhuriyeti Ülkesi ve Milleti ile bölünmez bir bütündür. Bu topraklar üzerinde Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar var olacak ve ay yıldızlı bayrağımız ilelebet dalgalanacaktır. Her Türk insanı Atasının emaneti Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza kadar korumak ve yaşatmak kararlılığındadır.
Türk Milleti’nin, boyunduruk kabul etmeyeceğini bütün dünyaya ilan ettiği destansı zaferin 97. yıl dönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve değerli silah arkadaşları olmak üzere, bu destanı tarihe altın harflerle yazdıran, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, Sandıklılı hemşehrilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM